Wspólna rywalizacja o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”

8 września 2023 r. w Amfiteatrze w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów odbyło się spotkanie zorganizowane przez prezydenta miasta Biała Podlaska  Michała Litwiniuka oraz BCK24 – Bialskie Centrum Kultury podsumowujące rywalizację o  tytuł  „Rowerowej Stolicy Polski” wraz z wręczeniem nagród za osiągnięte i wykręcone wyniki.

Strażacy z komendy miejskiej  PSP w  Białej Podlaskiej jak i sympatycy straży, wzięli także udział w tym przedsięwzięciu. Wszystkim osobom, które dołączyły do grupy KM PSP Biała Podlaska  dziękujemy za wspólną zabawę oraz udział w jakże, emocjonującej rywalizacji. Wszyscy jesteście zwycięzcami!  Razem zdobyliśmy  144 punkty i przejechaliśmy łącznie 7925 km. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych inicjatywach w ramach dbania o własne zdrowie.

Z naszej grupy przedstawiamy osoby, które wykręciły ponad 300 km:

Wiesław Tomczuk 2018 km,

Przemysław Hajziuk 1386 km,

Artur Tomczuk  985 km,

Dominika Stębnienko 871 km,

Paweł Urbańczuk 503 km,

Dariusz Kapłan 321 km.

Zgodnie z regulaminem konkursu „Kręcimy dla Białej Podlaskiej”, osoby które przejechały 300 km bądź więcej,  mogą odebrać niespodziankę, która z pewnością przyda się na długie rowerowe wyprawy. Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział.

Skip to content