Walentynki Mundurowych na hali

18 lutego po raz 20 rozegrano Walentynkowy Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej.

W tym roku w zmaganiach udział wzięło 11 drużyn z trzech województw. Rozgrywki grupowe zostały przeprowadzone na trzech halach sportowych w Sławatyczach, Tucznej oraz Piszczacu skąd zwycięzcy grup udali się na rywalizację finałową do Sławatycz. Reprezentacja KM PSP w Białej Podlaskiej zajęła wysokie 2 miejsce  w finale ustępując żołnierzom 3 Podkarpackiej Brygady WOT.  3 miejsce zajęła Komenda Miejska Policji w Lublinie.  Warto zauważyć, że nasza drużyna okazała się  najmłodszą drużyną turnieju za co otrzymała pamiątkowy puchar.  Podczas turnieju wyróżniony został  Grzegorz Bogucki z drużyny strażaków, który otrzymał miano najlepszego bramkarza w całym turnieju.

Wszystkim drużynom składamy serdeczne gratulację, a za naszych strażaków trzymamy kciuki w kolejnych zmaganiach.